top of page

Ultrasonik Cihaz Türkçe Menü

Bursam NDT tarafından üretilen cihazımız Türkçe menü ile kullanıcılarına büyük bir ölçüm kolaylığı sunmaktadır. Operatörler tahribatsız muayene çalışmaları esnasında hata çatlak, defo vb. süreksizlikleri tespit etme çalışmalarını CE belgeli cihazımız sayesinde daha hızlı ve kolay gerçekleştirebilecektir.Piyasaya sunduğu Ultrasonik Hata Dedektörü “UFD-101/T” bu bakımdan Türkiye’de ilk ve tek yerli üretim ultrasonik hata tespit, tayin cihazıdır. Cihaz üretimine ek olarak Türkiye’deki AR-GE ve İmalat merkezinde yerli malı prob (transducer) üretimi de yapmakta ve yurtiçi yurtdışı taleplere cevap vermektedir.


Tahribatsız muayene cihazlarının hızla gelişen yeni teknolojilere uygun olarak tasarlanması ve üretilmesi için tüm çalışmaları kendi bünyesindeki ekipmanları ve uzman kadrosu ile yapmaktadır.


Ultrasonik Hata Dedektörü “UFD-101/T , Türkçe Menü özelliği ile de Türkiye'de ilk ve tek CE Belgeli cihazdır.

Diğer dünya dillerini de bünyesinde barındıran cihaz,Türkçe menüsü ile dil bilme zorunluluğunu ortadan kaldırır.

Daha kolay ve hızlı ölçüm olanağı sağlar. Türkçe menüsü ile operatörün cihazı tanıma kabiliyeti artar ve operatör cihaza daha kolay adapte olur. Bu sayede operatör daha sağlıklı ve bilinçli ölçüm yapar. Yapılan ölçümleri doğru bir şekilde rapor edebilir. Böylece raporların güvenilirliği artmış olur.

Türkçe kullanım kılavuzu ile cihaz üzerinde ayarlamaların yapılması,Türkçe Menü özelliği sayesinde daha basit ve kolay olmaktadır.

46 görüntüleme0 yorum

Son Yazılar

Hepsini Gör
bottom of page